Naši partneři
BMI SYSTEM CZECH
Informační systémy budoucnosti

Popis komponent systému NetSet


Část SHOP

Webový prodej je velkým trendem posledních let. Víme, že:

  • téměř každý rád pracuje s webem,
  • zboží bývá přes internet k dostání levněji,
  • solidnost obchodníků je dnes již na velmi vysoké úrovni,

Proto jedním z hlavních cílů systému NetSet je poskytnout zákazníkům e-shopů příjemné prostředí pro pěkné nakupovaní, a zároveň prostředí, do kterého se budou rádi vracet.

Obchodník zároveň musí mít neustále přehled o objednávkách a návštěvnosti svého virtuálního obchodu, a zároveň mít snadnou možnost zaktualizovat obsah svého webu nejen zbožím, ale i dalšími informacemi (články), které jsou důležité pro jeho zákazníky. Proto systém NetSet přináší sofistikovanou sadu administrativních nástrojů a pomůcek pro práci se zbožím, objednávkami, ale také s články a notifikačními kanály, ať se jedná o mail, nebo přímé oslovení návštěvníků chatem.

 
Kategorizace

Kategorie jsou důležitým vodícím prvkem pro zákazníka i provozovatele webu. Kategorizace položek se projevuje nejen v obligátním levém prostoru stránky, kde lze hledat prvotní členění webů, ale také tzv. cestou zanoření. 

Jak je vidět na obrázku, cesta zanoření je nenápadný řádeček v horní části pod bannerem. Tento řádeček ukazuje návštěvníkovi webu, kde se zrovna nachází, a umožňuje mu vracet se o jednu či více úrovní stromu výše.

Kategorizace systému NetSet nemá programově stanovené omezení počtu vnořených úrovní, ale máme vyzkoušeno, že maximální vnoření, které ještě neplete návštěvníka, je do třetí úrovně stromu kategorií.

 
Detail produktu - zboží

Detail produktu je hlavní výkladní skříní popisující zvolený produkt, ale také jeho alternativy a doplňky. Návštěvník se z detailu produktu dozví nejen charakteristiky produktu (popis), ale také cenové srovnání s obvyklými cenami nebo výrobce, či dodavatele. Každý produkt může být obchodníkem důkladně popsán a vyfotografován - k produktům lze v detailu nabídnout fotogalerie a dokumenty ke stažení, což se hodí pro nejrůznější manuály, referenční příručky a další dokumenty spojené s produktem.

Každý produkt lze zařadit do jedné či více kategorií.

 
Sdílejte tuto položku se svými přáteli
 
Související články
E-shop, Webový obchodní a publikační systém NetSet se stává ideálním řešení webových obchodů a firemních prezentací. Seznamte se.
3/1/2009 6:00:02 PM
TOPlist